Vyhrajte 2 lístky na festival VOX 011

VOX 011 chce přinést průřez tím nejlepším z  tvorby hudebních skupin reflektujících poselství evangelia. Volně navazuje na deset ročníků festivalu Vox Clamantis, který se v 90. letech stal známou, kvalitní a žánrově pestrou přehlídkou domácích i zahraničních účinkujících. Hudba prezentovaná na VOXu by měla být vyjádřením svobody uměleckého projevu bez hranic konfesí.

Festival bude i letos žánrově pestrý, v rozmezí od rocku přes pop a hardcore až po worship; představí se české kapely MICHAEL, NOVÉ MĚCHY, RUNAWAY MY SON a ELIATA, ze Slovenska dorazí SIMONA MARTAUSOVÁ a kapela eSPé. Slovem provází stejně jako v loňském roce Petr Húšť. Program dne zahájí výherce internetové soutěže NOVÁ TVÁř FESTIVALU VOX.

Akci pořádá Arcidiecézní centrum pro mládež, Sdruženi Pyramida a hudební vydavatelství Rosa za podpory Spolecnosti pro duchovní hudbu a Psalteria, o. s. Maranatha, Nadace Život umělce a Ministerstva kultury. Benefiční výtěžek bude věnován středisku Naděje v Praze.

Osmý ročník festivalu se koná v sobotu 26. 11. 2011 od 14 do 22 hodin, v prostorách Pastoračního střediska, Praha 6, Kolejní 4 (metro A – Dejvická). Vstupné 250 Kč na místě (v předprodeji 200 Kč), děti 6 – 12 let 60 Kč, držitelé průkazů ZTP a ZTP/P mají vstup zdarma, vstup je bezbariérový. Pořadatelé po předchozí dohode též nabízí návštěvníkům festivalu jednoduché přespání v Praze.

Více informací najdete na oficiálním webu festivalu www.vox.signaly.cz.

Lucie Haschková, koordinátorka příprav festivalu

111126-festival-vox-plakat

Soutěž o 2 vstupenky

2 lístky na akci VOX 011  získá ten/ta z vás, kdo odpoví na otázku ( a bude vylosován):

Kolikátý ročník festivalu se letos uskuteční?

Správné odpovědi zasílejte do středy 23. listopadu na email zalud@awr.cz. Výherce kontaktujeme emailem!