xxxonlinefree.com

O nás

Hlavní redaktor – Martin Žalud

„O křesťanskou hudbu se zajímám zhruba 10let. Kromě hudební rozmanistosti mi poskytuje myšlenky o Pánu Bohu, což je pro mě zásadní.“

Připomínky k vysílání či pořadům pište na email awr@awr.cz nebo přímo hlavnímu redaktorovi AWrádia Martinovi Žaludovi na zalud@awr.cz .

Internetový pastor – Jindra Černohorský

„Obrátit se na mě může v podstatě každý. Ať má otázky týkající se duchovní roviny a nebo prožívá bězné životní problémy. Nejsem člověk, který má na všechno odpověď, ale mohu pomoci nasměrováním na někoho, kdo v danou chvili pomoci může.“

Dotazy týkající se zejména duchovní oblasti pište na cernohorsky@awr.cz .

AWrádio

Na začátku května 2004 byla vize několika nadšenců vytvořit moderní křesťanské internetové rádio, které by oslovilo především mladé posluchače a nabídlo jim tu nejnovější křesťanskou muziku doplněnou o inspirující pořady. Vedení CASD se tento nápad zamlouval a tak za její podpory vzniklo AWrádio – internetové rádio jinak.

Ve vysílání se nejprve začala objevovat moderní křesťanská muzika, která se v jiných rádiích v ČR nevysílala, jako například – Delirious?, Hillsong, Casting Crowns, Kirk Franklin, Michael W. Smith, Chris Tomlin, Amy Grant, Jaci Velasquez, Rebecca St. James, Tretí deň, Oboroh, VocKap a spoustu dalších českých i zahraničních interpretů. Postupem času se na „Awé-erku“ začaly objevovat pořady s širokou tématikou, tak aby každý  mohl načerpat sílu u tématu, který mu je blízký. Na čtyřiadvacetihodinovém vysílání se od samého začátku podíleli nejen zaměstnanci AWrádia, ale také pražští mládežníci a dobrovolníci z řad Církve adventistů sedmého dne.

Roky úspěšného vysílání běžely a na AWrádiu se vystřídalo desítky moderátorů, odvysílaly se kulturní zpravodajství, hudební pořady, rozhovory se známými osobnostmi, dětské pořady, biblické příběhy a hlavně spoustu námětů k (nejen) duchovnímu přemýšlení. K dnešnímu dni se můžeme pochlubit bohatým archivem pořadů, kterých jsme odvysílali přes 600 hodin, aplikací Podcast, kde nabízíme jednotlivé pořady ke stažení. Ohlédnutím za jedním z úspěšných pořadů je také kniha Portréty – osobnosti za mikrofónem, jež je přepisem necelé třicítky rozhovorů se známými lidmi jako jsou například J. Kodeš, J. Koutecký, I. Kubelková, J. Šiklová, J. Suchý, D. Vávra a další.

Na začátku byl pouze sen, ale s Boží pomocí, pílí a finanční podporou jsme vybudovali moderní křesťanské rádio, které poslouchá každý den 600-800 posluchačů.

AWrádia je provozováno pod záštitou Církve adventistů sedmého dne – www.casd.cz.

Jakou hudbu například hrajeme?

Skupiny: Audio Adrenaline, Casting Crowns, DC Talk, Delirious, Hillsongs, Jars of Clay, Third Day, TAKE 6

Zpěváci: Adrian Snell, Gary Chapman, Kirk Franklin, Matt Redman, Michael W. Smith

Zpěvačky: Amy Grant, Crystal Lewis, Jaci Velasquez, Krystal Meyers, Rebecca St. James, Stacie Orrico

Česká muzika: Nad čarou, Boudapsova, Gina, Prorock, Oboroh,Eva Henychová, VocKap

Z reakcí posluchačů:

„Chtěla bych vám jen velmi poděkovat za tyto stránky, za muziku kterou hrajete, za články…“

„Měl jsem možnost vyslechnout si pořad „Čokoláda“. Moc mě to obohatilo a mocně ke mně promluvilo.“

„AWrádio mi skvěle sedí a nejvíc mě obohacují vaše hudební pořady. Vždy se dozvím něco zajímavého.“

„Nedávno našel můj manžel na webu vaše rádio, a tak si vás příležitostně pouštím, nejčastěji při práci doma. …hodně mě oslovila relace o Noemovi a arše. …Jestli vyprovokujete posluchače, aby si vzali a četli Boží Slovo, pak je to velmi krásné ovoce vaší práce.“


 
adultcomics.me shemalevids.org incestgames.net