xxxonlinefree.com

Klub přátel

Líbí se vám vysílání AWrádia? Pak neváhejte, staňte se členem Klubu přátel AWrádia a podpořte také vy tento projekt.

O AWrádiu
AWrádio je jedinečné nekomerční česko-slovenské internetové rádio hrající moderní křesťanskou hudbu. Široká nabídka českých, slovenských a zahraničních hudebních interpretů je doplněna mnoha zajímavými pořady, tipy, rozhovory, zkušenostmi a povzbuzeními, které vám, vašim blízkým i mnoha dalším lidem, pomohou prožít lepší, klidnější a pohodovější nejen dnešní den…

O klubu přátel AWrádia
Klub přátel AWrádia je virtuální klub posluchačů a fanoušků AWrádia, který nabízí svým členům možnost získat zajímavé výhody a zejména možnost podpořit a pravidelně pomoci svému oblíbenému AWrádiu.

Proč se stát členem klubu?

Podpora „dobré věci“

AWrádio je zcela nekomerční a neziskový projekt, který je závislý na ochotě a možnostech sponzorů i drobných dárců. Takto získané finanční prostředky slouží k dalšímu rozvoji a zvyšování kvality vysílání AWrádia.

Pravidelné získávání informací a zajímavostí

Členové Klubu přátel AWrádia budou pravidelně získávat novinky, informace a zajímavosti nejen o AWrádiu. AWrádio vytváří, podílí se, anebo spolupracuje na mnoha zajímavých projektech a akcích, o kterých budou členové klubu také informováni.

Slevy a vyhodnější podmínky na produkty a služby

Členové Klubu přátel AWrádia budou mít možnost získat slevy na produkty a služby AWrádia i jeho partnerů.  Z mnoha oblastí lze jmenovat např. vstupenky na koncerty a festivaly; CD a DVD zejména produkce AWR studia; reklamní a propagační materiály AWrádia; apod.

Kdo se může stát členem klubu?

– jednotlivci, firmy a organizace, společenství (např. rodina, skupinka přátel, školní třída, atd.)

Klubový příspěvek
Členstvím v Klubu přátel AWrádia se zavazujete uhradit klubový příspěvek, kterým přispějete k dalšímu rozvoji a zkvalitňování vysílání AWrádia.
Minimální příspěvek činí 50,- Kč měsíčně. Maximální výše klubového příspěvku není nijak omezena, je závislá pouze na vašich možnostech a ochotě pomoci…

Jak se stát členem Klubu přátel AWrádia?
Rozhodnete-li se stát členem Klubu přátel AWrádia, stačí vyplnit krátký dotazník.
Dotazník pro jednotlivce – ZDE.

Dotazník pro skupinu – ZDE.

Dotazník pro organizaci – ZDE.


Konktakt
Je-li Vám cokoliv nejasné nebo máte jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte nás kontaktovat.


 
adultcomics.me shemalevids.org incestgames.net